Milé děti, připravte se na „kouzelné“ dopoledne plné zábavy a dobrodružství, protože se blíží „Den čarodějů a čarodějnic“! Tato vzrušující událost se uskuteční v úterý dopoledne 30. dubna.

V naší školce se sejdou všechny malé čarodějnice a čarodějové, aby společně prokázali své kouzelné schopnosti a získali svůj vlastní „čarodějnický průkaz“. Během dopoledne se naučíte od čarodějnice Elvíry, jak míchat nejbarevnější kouzelné koktejly, a na promenádě masek ukážete své fantastické kostýmy. A co by to bylo za čarodějnický den bez tradičního opékání buřtíků? Prosíme rodiče, aby pro své malé čaroděje připravili originální masky a kostýmy, aby tento každoroční slet byl opravdu nezapomenutelný. Těšíme se na vaši kreativitu a nadšení.

Letu zdar a těšíme se na vás všechny!