Duben je měsíc dopravní bezpečnosti. V naší školce tomuto tématu věnujeme velkou pozornost.
Proto jsme se rozhodli uspořádat dopravně bezpečnostní akci, která se bude konat dopoledne 25. dubna na zahradě naší školky.
Na této akci se děti seznámí s policisty, kteří jim vysvětlí, jak se chovat v dopravě, pokud jsou chodci nebo cyklisté. Důležité je, aby si každé dítě přivezlo do školky své odrážedlo (menší děti) a kolo (větší děti). Policisté jim jejich dopravní prostředky zkontrolují a poradí, jak je správně udržovat. Tato akce je určena pro všechny děti z naší školky a my věříme, že si společně užijeme zábavný a poučný den.
Šikovní předškoláci, kteří zvládnou jízdu zručnosti, vyrazí některý den (záleží na počasí) na výlet na kolech do okolí naší školky. Informace, kterých dětí se tato aktivita bude týkat a datum se dozvíte včas!