Milí rodiče,

v naší školce Libušce už máme „JEŽÍŠKA“ za sebou. I když byl letos skromnější, děti měly radost a to nadšení v jejich očích, když jsme otevřeli dveře do tělocvičny, se nedá popsat. A proč bylo dárků méně?, protože jsme v letošním roce investovali do pořízení nových zahradních prvků, a také do oprav těch stávajících. Děti se tedy na jaře mohou těšit na novou věž RUMBURAK, nový AUTOBUS a nové zahradní stolky ALÍK k sezení a hraní. Díky panu Popperovi budou mít děti opravené houpačky a lávku. Moc děkujeme. Také bych ráda moc poděkovala rodičům Cinkeisovým za JEŽÍŠKA – dárky pro všechny děti. Díky nim si každý domů mohl odnést „svůj dárek“. Děti, které nebyly ve školce (tento týden) tu mají dárek schovaný.

Ještě upozorňuji na přerušení provozu MŠ od 27. do 29. prosince 2023, OTVÍRÁME 2. ledna. 

Přeji vám všem, samozřejmě za celý náš bezvadný kolektiv, krásné, veselé a pohodové vánoční svátky a jen to nejlepší do nového roku 2024.

Přání 2024