Milí rodiče, prarodiče, sourozenci, tetičky a strýčkové,

tímto vás zveme na Vánoční besídku dětí ze třídy Myšek a Soviček, která se bude konat ve čtvrtek 14. prosince od 16 hodin v prostorách naší mateřské školy. Přijďte se podívat na to, co si vaše děti připravily pro tuto slavnostní příležitost. U rozsvíceného vánočního stromečku přednesou všechny děti společně básničky, zazpívají písničky a společné setkání zakončíme vánočními koledami a tanečním překvapením 😊. Věříme, že tyto společně strávené chvíle naladí všechny na blížící se čas vánočních svátků.

Máme pro vás jeden vánoční úkol: přinést dětem do pondělí 11. 12. červenou vánoční čepičku (označenou, podepsanou). Děkujeme 🙂

JEŽÍŠKA v MŠ mohou děti očekávat v pondělí 18. 12., kdy si také ve třídách oslavíme Vánoce a ochutnáme cukroví od hodných maminek.

MOC DĚKUJEME RODIČŮM, KTEŘÍ PŘISPĚLI VŠEM DĚTEM BUĎ OVOCEM NEBO SLADKOSTMI DO MIKULÁŠSKÝCH BALÍČKŮ.