Milé děti a milí rodiče,

rádi bychom vás pozvali na společnou akci, kterou pro vás připravujeme na středu 13. září od 16 hodin na zahradě naší školky. Akce s názvem „Cesta pohádkovým lesem“ je určena pro všechny, kteří mají rádi soutěže, zábavu a dobrodružství. Děti si společně s rodiči projdou stezku, která je provede lesem plným pohádkových postav a úkolů. Na konci stezky se opět setkáme na zahradě, kde budou děti odměněny za své úsilí. Pokud budete mít chuť, můžete si také přinést vlastní buřtíky, které si můžete opéct. Věříme, že bude tato akce skvělou příležitostí pro společně strávený čas s vašimi dětmi a pro poznání celého kolektivu naší školky, ale i ostatních rodičů a dětí z naší školky. Těšíme se na vás a věříme, že si odpoledne společně užijeme.