Čas utíká jako voda a nejinak je tomu u nás v „Libušce“. S některými dětmi se dnes rozloučíme, některé budou chodit i o prázdninách spolu s dětmi z MŠ Pražská.

Akcí a zážitků bylo v tomto školním roce opravdu hodně, snad budou mít rodiče i děti na co vzpomínat, třeba nad našimi albíčky, která jim s láskou chystají paní učitelky, a ve kterých najdou spoustu fotek, které jim ty nej, nej zážitky připomenou třeba i za pár let. V pondělí jsme ještě stihli moc pěknou „Předškoláckou pohádku“ a v úterý jsme se projeli výletním vláčkem po Doksech. Moc díky rodičům Pítovým, a to i za nanuky na zámku. Prosíme rodiče předškoláků, aby si v posledním týdnu v srpnu ještě přišli pro fotky z posledních akcí.

Děkujeme všem rodičům za spolupráci a za květinové dary, kterými nás moc potěšili na Zahradní slavnosti.

Připomínáme uzavření naší mateřské školy od 31. 7. do 25. 8. 2023 a přejeme všem dětem moc pěkné léto, prázdniny plné zážitků se svými nejbližšími a rodičům co nejdelší pohodovou dovolenou.