„Ahoj kluci, ahoj holky, ahoj paní učitelky, ahoj školko, já se loučím, věřte tomu, jsem už velký. Bylo nám tu spolu prima, rád sem chodil každý z nás, my vám teď už zamáváme, nastal pro loučení čas…“

Milí rodiče, milé děti,

srdečně vás všechny zveme v úterý 20. června v 16 hodin na naši zahradu, kde se bude konat  ZAHRADNÍ SLAVNOST A ROZLOUČENÍ PŘEDŠKOLÁKŮ!

 Přijďte se společně s námi rozloučit s letošním školním rokem.

Co nás bude čekat?

Nejprve se můžete těšit na vystoupení „Myšek“. Myšky pilně nacvičovaly a zahrají nám příběh „Stojí, stojí domeček“.

Následovat bude vystoupení „Soviček“, které vám zahrají pohádku „Zlatovláska“ a nebude chybět ani tanec. Dále nás nemine tradiční pasování našich předškoláků, předávání pamětních albíček, dárečků atd.

Moc se na vás na všechny těšíme a doufáme, že prožijeme hezké a pohodové odpoledne.