Stejně jako v předešlých letech, i letos byl JEŽÍŠEK  v naší školce Libušce bohatý. Od rána ho děti vyhlížely, ochutnávaly cukroví a poslouchaly, kdy už konečně zazvoní zvoneček. V tělocvičně potom nadšeně obhlížely tu nádheru. Do třídy Soviček JEŽÍŠEK přinesl krásnou dřevěnou kuchyňku, protože ta původní už opravdu hodně pamatuje a pomalu dosloužila. Děti se mohly radovat hlavně z dárků a pomůcek pro rozvoj digitálních kompetencí a spousty dalších dárků, včetně pomůcek a nářadí ke cvičení.

Díky rodičům Cinkeisovým si děti odnášely také dárek domů. Je to neuvěřitelné, ale opravdu jsme dostali JEŽÍŠKA pro školku i pro všechny děti. Moc děkujeme.

Také děkujeme paní Ševců Špačkové za vánoční vyrábění svíček s dětmi ze „Soviček“ a všem rodičům za přízeň, spolupráci a za kreativní a nápadité vánoční ozdoby na stromeček.

Za celý kolektiv vám přeji pohodové vánoční svátky plné veselých zážitků s vašimi dětmi a šťastný nový rok.

PF 2023