Milí rodiče, milé děti!

Do naší školky zabloudil dráček Papíráček, který přiletěl hledat nové kamarády, kteří mu až doposud chyběli. Proto jsme se rozhodli mu pomoci tak, že nějaké společně vyrobíme při odpolední dílničce s rodiči v naší školce. Tímto zveme vás děti, MYŠKY i SOVIČKY, ale hlavně vaše rodiče na společně strávené odpoledne, a sice v úterý 25. října od 16 hodin. Jelikož se fantazii meze nekladou, můžete si na výrobu svého dráčka přinést vlastní materiál. V naší dílničce naleznete čtvrtky, barevné a krepové papíry, lepidla, tempery, pastelky, tudíž si tento materiál nosit nemusíte. Doufáme, že se nás sejde co nejvíce a hotovými dráčky si vyzdobíme nejen chodbu, ale i plot kolem naší školky😊

Aby draků nebylo málo, vždyť draci k podzimu neodmyslitelně patří, mohou se děti těšit i na divadelní představení „Podzimní dračí pohádka“ – O tom, jak se objevil vysněný drak, a jak Meluzína unesla Jablíčkovou vílu z dračího stromu. V úterý 25. října se těšíme na DIVADLO a všechny draky a dráčky, které si společně vyrobíme.