Prvního září se otevřela vrátka naší školky nejen pro děti, které ji už navštěvovaly před prázdninami nebo o prázdninách, ale i dětem, které v tento den přišly poprvé se svými rodiči.

Už od rána zde bylo pěkně živo. Z dětí, které ještě v loňském roce navštěvovaly třídu Myšek, se stali předškoláčci a přestěhovaly se do třídy Soviček, kde se budou s paní učitelkou Kamilou a paní ředitelkou Šárkou celý rok připravovat na zápis do základní školy a učit se vše, co se jim bude hodit nejen ve škole, ale i v životě. Paní učitelky Blanka a Petra se  už moc těšily na nové děti ve třídě Myšek.. Pro některé děti byl jejich první den ve školce jako kdyby sem chodily už dříve, ale našli se i tací, u kterých se první chvilky ve školce neobešly bez slziček a menšího stýskání. Nakonec však zvítězila zvědavost a veškeré chmury zahnala hra s hračkami ve třídě, ale i klouzačky, houpačky a pískoviště na školkové zahradě, kam se po svačince s velkou radostí odebraly Myšky i Sovičky. Přejeme dětem krásné chvilky strávené v naší školce.

Petra Synková