Milí rodiče,

naše mateřská škola se v rámci „výtvarného kroužku“ pod vedením p. učitelky B. Breychové zúčastnila výtvarné soutěže, a rovněž přehlídky prací na téma „Ilustrace oblíbené knihy“. Jelikož účast dětí a žáků předčila očekávání, můžete se podílet na samotném průběhu soutěže. Budeme moc rádi, pokud budete hlasovat pro naše šikovné „malířky“. Jejich výtvarná díla najdete v I. kategorii – předškoláci – žáci MŠ (3-6 let), konkrétně se jedná o obrázky s čísly 8, 9 a 10.  Jmenovitě Klárka Černohorská – Příhody včelích medvídků, Rozárka Urbanová – Křemílek a Vochomůrka a Terezka Štorkánová – Malá čarodějnice.

 Na toto hlasování vám posíláme odkaz – můžete jej šířit. Dále ale proběhne i výběr odborné poroty. Hlasování bude probíhat do 15.7.2022. Odkaz na galerii a hlasování: https://map-cl-nb.cz/2022/03/17/prehlidka-praci-na-tema-ilustrace-oblibene-knihy/

Děkujeme.