Už brzy se děti mohou těšit  na školkový výlet.

Letos je naším cílem hrad a zámek Staré Hrady u Jičína. Čeká nás program pro děti „hradní pohádková půda“, kterou zabydlely čarodějnice různých kategorií a kouzlobabky, pravá starohradská strašidla a také pěkně vykutálení skřítkové. Uvidíme „časostroj“ a mocné čarodraky, navštívíme strašidláckou kuchyni. Nejvyšší pohádkový čaroděj Archibald I. a další pohádkové bytosti už se na nás jistě těší.

A kdy vyrazíme? Pojedeme autobusem pana Horčičky, kterému tímto moc děkuji, a sice v pátek 10. června v 7.45 hod., abychom vše v pohodě stihli. NÁVRAT MEZI 14.00 – 14.30 HOD.

Svačiny i oběd děti dostanou z MŠ, do batohu přibalte pouze pití a případně nějakou dobrotu.  Nedávejte dětem čokoládu, žvýkačky a podobně. Nedávejte peníze. Prosíme, dejte dětem vhodné oblečení podle počasí a pohodlnou obuv! Děti budou mít na výlet naše školkové kšiltovky – reflexní. Děkujeme za pochopení.

Cena výletu bude cca 300 Kč (150 Kč program + autobus).