„Abrakadabra, láry fáry, kostěná noha a černá máry, čarujem bouřku, čarujem sucho, na čáry stačí babské ucho. Enyky benyky hadí jedy, mávneme hůlkou naposledy: „ať je tu pití, jídla ranec, ať je tu hudba, divoký tanec……“

V pátek 29. dubna 2022 se naše školka promění v „ČARODĚJNICKÉ DOUPĚ“ a my vás srdečně zveme na „ČARODĚJNICKÝ REJ“. Očekáváme hojnou účast a přítomnost nejrůznějších čarodějů, čarodějnic, kouzelníků, kouzelnic a ostatních pohádkových i nepohádkových bytostí ve věku od 3– 380 let.  A co nás bude čekat? Nebojte, nudit se nebudeme. V průběhu dopoledne se naučíme se čarovat, podíváme se spolu do „strašidelné říše“ plné nejrůznějších úkolů a soutěží a hlavně si to spolu všichni užijeme. A pokud půjde všechno podle plánu, protože u „čarodějnic a čarodějů“ jeden nikdy neví, odměnou nám bude i kouzelné čarodějnické obědové menu – opečeme si buřtíky, které pro nás připraví paní kuchařky.

Těšíme se na vás.