„Připravte se kamarádi, zase bude KARNEVAL, ten mají všechny děti rády, kdo že by se masek bál?“

V příštím týdnu nás čeká dlouho očekáváné masopustní veselení, které odstartujeme již v úterý 8. března 2022. „Myšky“ i „Sovičky“ se promění v „kuchtíky a pekaře“ a společně s paní kuchařkami si napečou něco sladkého do bříška, a to masopustní koláče.

Ve středu 9. března 2022 si odskočíme odpočinout do kina a zpříjemníme si veselení pásmem pohádek. 🙂

Vyvrcholení celého týdne přijde ve čtvrtek 10. března 2022, kdy si společně s dětmi užijeme náš tradiční KARNEVAL. Proto zveme mezi nás všechny princezny z ledového i pohádkového království, prince, rytíře, všechny čarodějky a čaroděje, všechna zvířátka a další pohádkové bytosti, zkrátka zveme všechny, kdo si s námi chtějí užít náš KARNEVALOVÝ REJ.

Neváhejte a přijďte, milé děti, si s námi užít radovánky, kterých není nikdo dost, třeba přivoláme i sluníčko.

Těšíme se na vás.