„Připravte se kamarádi, zase bude KARNEVAL, ten mají všechny děti rády, kdo že by se masek bál?“

V příštím týdnu nás čeká masopustní veselení, které odstartujeme již tradičním KARNEVALEM, který se bude konat ve středu 23. února 2022.  Proto zveme mezi nás všechny princezny z ledového i pohádkového království, prince, rytíře, všechny čarodějky a čaroděje, všechna zvířátka a další pohádkové bytosti, zkrátka zveme všechny, kdo si s námi chtějí užít náš KARNEVALOVÝ REJ.

Karnevalem ale naše radovánky nekončí, již ve čtvrtek 24. února 2022 se naše děti„Myšky“ i „Sovičky“ promění v „kuchtíky a pekaře“ a společně s paní kuchařkami si napečou něco sladkého do bříška, a to masopustní koláče. Naše veselení vyvrcholí masopustním průvodem, který se bude konat v dopoledních hodinách v pátek 25. února 2022. Děti společně s paní učitelkami se promění v nejrůznější bytosti a v doprovodu nástrojů a písniček vyrazí oslavovat „masopustní veselí“ do ulic.  Neváhejte a přijďte, milé děti, si s námi užít radovánky, kterých není nikdo dost, třeba přivoláme i sluníčko.

Těšíme se na vás.