Zdravím všechny naše děti a rodiče,

jak jistě víte, zítra se v naší mateřské škole koná první ročník oficiálního RELAXAČNÍHO DNE. Ptáte se, co budeme dělat? Nebojte, nudit se rozhodně nebudeme. My totiž ve školce relaxujeme moc rádi, ale bohužel bychom potřebovali znát nějaké kouzlo, které by náš běžný školkový den“ prodloužilo, abychom toho stihli co nejvíce, od všeho něco. A proto jsme se rozhodli, že si na „odpočinkové relaxační aktivity“ vynahradíme celý den. Zítřejší den bude tedy probíhat ve znamení respektujícího přirozeného doteku, který nás bude provázet při nejrůznějších aktivitách. Načerpáme s dětmi novou pozitivní energii díky naší masážní sestavičce, připomeneme si krátké říkanky, které jednotlivé masérské tahy doprovází. Také se naučíme masírovat hromadně v kruhu i s písničkou, nebo s příběhem o počasí. Budeme také malovat a hádat, ale trochu jinak, než jsme zvyklí. Kdo bude mít odvahu, bude se moci proměnit v autíčko, které se vydá do neobyčejné myčky, kde ho bude čekat překvapení a mnoho dalšího. Zkrátka si den užijeme plnými doušky, podpoříme u dětí ohleduplnost, důvěru, sblížení, osmělení se, a především sociální kontakt, který je nenahraditelný.

Těšíme se na vás.