„Anděl seděl na obláčku, čáry máry, čaroval, vyčaroval Mikuláše, moc se z toho radoval. Pozor na to milé děti, čarování není žert, něco se mu nepovedlo a tak přibyl čert.“

Milé děti,

protože se naše „Mikulášská nadílka“ blíží pekelnou rychlostí, byly bychom rády, aby se u nás ve školce cítila taková vzácná návštěva jako doma. 😊 Proto nás napadlo, že bychom si mohli ve školce uspořádat takovou „Pekelně nebeskou výstavu“. Kdo bude chtít, může nějakého ČERTÍKA, ANDÍLKA, nebo MIKULÁŠE vyčarovat. Tomu čarování bude ale potřeba malinko pomoci. Nebojte se, není to nic těžkého. Jak na to? Poproste mamku, nebo taťku o pomoc a doneste nám do školky vyrobeného, nebo namalovaného ČERTÍKA, ANDÍLKA nebo MIKULÁŠE. Fantazii se meze nekladou. Vyberte si třeba toho, kterého máte nejraději. 😊 Moc se těšíme na naši „Pekelně nebeskou výstavu“, na které se můžete s námi podílet.

Děkujeme.