Zdravíme všechny naše pilné děti a rodiče,

na úvod bychom vám chtěli moc poděkovat za vaši spolupráci a zpětnou vazbu v rámci distančního vzdělávání a pochválit všechny naše šikovné „předškoláčky“, kteří plní úkoly levou zadní. 🙂 Máme opravdu velikou radost. A protože se nám rychlým krokem blíží Velikonoce, přichystali jsme pro „Sovičky“ pár velikonočních tipů a úkolů, které vás, doufáme, potěší a hravě vám vyplní dlouhé chvíle do příchodu velikonoční nadílky. 🙂  Milé děti,  nezapomeňte si veškeré hotové úkoly zakládat, abyste je poté mohly donést do školky, kde si je společně zhodnotíme a plynule na ně navážeme. 🙂 Pracovní listy máme k dispozici, proto neváhejte a pokud chcete, ozvěte se a v MŠ si je můžete vyzvednout (602 541 601). O dalším setkání rodičů ve školce a úkolech vás budeme včas informovat, sledujte prosím pravidelně naše webové stránky.

Velikonoční distanční výuka – SOVIČKY

Také jsme se doslechli, že nechtějí být „pozadu“ ani naše nejmenší – „Myšičky“. Proto jsme se s chutí pustili do tvorby zábavných úkolů i pro ně. A co čeká na „Myšky“? Měsíc březen je měsícem knihy, a tak naši nejmenší najdou ve svém výukovém materiálu samé pohádkové radosti. 🙂 Rodiče prosíme, neděste se, berte veškeré náměty jako inspiraci, ne jako povinnost. Distanční vzdělávání se „Myšek“ netýká, budeme však ale rády, pokud se s chutí zapojí a také nám své výtvory donesou do školky ukázat. 🙂

Náměty činností – MYŠKY

Mějte se všichni moc krásně, užívejte jarního sluníčka, které na nás už pomalu vykukuje, sledujte prosím naše webové stránky a buďte zdraví a veselí. 🙂