Milí „předškoláčci“ a rodiče,

pokud byste měli dlouhou chvíli, nebo jste chtěli něco nového vyzkoušet, mám tu pro vás pár tipů, které vás jistě potěší a zabaví. 😊

Budoucí prvňáčci, protože se vám blíží čas zápisu, můžete využít zcela bezplatně pomocníka, který vám pomůže s přípravou na zápis do ZŠ a to zábavnou interaktivní formou. 😊  Máte možnost využít bezplatného přístupu k MIUč (Multimediální interaktivní učebnici)+ Zápis je tu trvající do 30. 4. 2021. MIUč+ snadno spustíte otevřením tohoto odkazu.

Dalším tipem jsou vzdělávací videa, která jsou pod taktovkou zábavné opičky „Monkey předškolák“. Videa vycházejí z orientační pedagogické diagnostiky dítěte předškolního věku a orientační školní zralosti. Vyzkoušejte si, jestli jste do první třídy dobře připraveni. U mnohých videí naleznete v popisku videa i pracovní listy a další náměty k procvičování. 😊 Chcete si procvičit vaše vědomosti a dovednosti s „Monkey předškolákem“? Klikněte ZDE

Závěrem vám přikládám odkaz na jarní ebook – „Jaro se sovičkou Rozárkou“, ve kterém najdete spoustu dalších zábavných úkolů. Čekají na vás stínové hledačky, doplňovačky, sudoku, paměťové hry, pexesa, skládačky, bludiště, početní omalovánky a mnoho dalšího. Nalákala jsem vás dostatečně? 😊 Pracovní sešit si zdarma stáhnete ZDE. Pokud máte možnost, doporučujeme si e- sešit uložit do vašeho počítače z důvodu snadnějšího následného vyhledávání pro opakovaný tisk. Přejeme vám příjemně strávené chvilky a pohodu na cestě „s Rozárkou“.

Doufáme, že jste načerpali plno nových námětů, které využijete pro zpestření volných chvil s vašimi dětmi 😊

Milé naše děti, snad už se spolu, co nejdříve uvidíme a už nyní se těšíme, až si společně sedneme a popovídáme si, co všechno jste zažily, vyzkoušely a nového se dozvěděly. Školka bez vás je jako nebe bez mráčků a sluníčka. Je smutná, opuštěná a už se nemůže dočkat, až bude zase plná dětí, které se budou usmívat, radovat, lumpačit, dovádět a zažívat všechno, co ke „školkovému životu“ zkrátka patří. 😊