Vážení rodiče předškoláků – budoucích prvňáčků,

nástup do školy je důležitý milník v životě každého dítěte, které tímto vstupuje ze světa her do světa povinností. Tento okamžik má však veliký význam nejen pro Vaše dítě, ale i blízké okolí. Každým rokem si mnoho z vás – rodičů klade otázky, zda je Vaše dítě připraveno pro vstup do školy, na co se ještě ve zbývajících měsících zaměřit, co je potřeba k zápisu apod. Rády vám na tyto a mnohé další důležité otázky odpovíme.

Srdečně vás zveme na schůzku, která se bude konat ve čtvrtek 17. března 2022 v 16 hod. v naší mateřské škole ve třídě „Soviček“.  Dozvíte se veškeré informace ohledně nástupu dítěte do ZŠ a dostanete několik dokumentů k vyplnění, účast na této schůzce je tedy NUTNÁ! Rodiče prosíme, zda by si mohli zajistit pro své děti hlídání.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás.