Celý minulý týden jsme si s dětmi užívali pekelné radovánky s naším čertovským kamarádem „Bertíkem“, které vyvrcholily dnešní NEBESKY – PEKELNOU NÁVŠTĚVOU. Již od rána se naši „malí čertící, andílci“ veselili, hráli čertovské hry, posílali svá přáníčka andílkům do nebe a jedli pekelně dobrou svačinku. A než se nadáli, děti ve školce přivítaly vzácnou návštěvu – Mikuláše, anděla a samotného vládce pekel – Lucifera. Děti zazpívaly a přednesly čertovské písničky a básničky, které se našemu Luciferovi moc líbily. Čert přečetl ze svého pekelného seznamu pár hříšníků, kteří čertovi slíbili, že se určitě polepší. Pokud ne, čert je vezme s sebou do pekla a budou chodit do „čertovské školky“ a učit se čertovským dovednostem. K nám do školky chodí ale také šikovné děti, i když někteří občas lumpačí. Proto dostal každý od andílka dopis – ANDĚLSKÉ POHLAZENÍ, ve kterém ho andílek náležitě pochválil. 😊 Děti také dostaly od Mikuláše zásilku – „Mikulášské balíčky plné dobrot a ovoce“.  S Mikulášovou družinou jsme se také nezapomněli vyfotit, abychom měli památku. Všichni jsme si dnešní „čertování“ moc užili a můžeme s jistotou říct, že jsme ho přečkali v plném počtu a v čertovském pytli žádný náš kamarád neskončil. Tak zase za rok se budeme těšit na další vzácnou návštěvu. 😊