Jaký byl? No, musíme vám říct, milí rodičové, že byl pekelně strašidelný. Již od příchodu všech strašidel – čarodějů, kostlivců, netopýrů, upírů, duchů a mnoho dalších podivných bytostí ze všech koutů světa jsme zahájili naše „strašidelné radovánky“. Nejdříve nás čekala přehlídka masek, kdy jsme každé strašidlo mezi nás náležitě přivítali. Následně jsme v rytmu děsivé hudby tančili, soutěžili jsme ve slalomu a koulení s dýněmi, namotávali jsme na dřívka různé příšery, čarovali jsme, hráli jsme strašidelnou židličkovanou, tancovali jsme ve dvojicích s balónky , nastoupili jsme do začarovaného vláčku, kterým jsme se vypravili na obhlídku po naší školce. A když nám vyhládlo, snědli jsme i pár dobrůtek od hodných maminek a ze školkových zásob. A hlavně jsme se vůbec nenudili, celý den jsme si „strašidelně“ užili, pořádně jsme si zastrašili a naše školka se otřásala v základech smíchem a radostí všech dětí. 

Nezapomeňte se podívat do naší fotogalerie, kde na vás už čekají střípky z Halloweenského dopoledne. 🙂