Milé „Myšky“ a „Sovičky“,

skřítek „Podzimníček“ už nám klepe na vrátka a byl by moc rád, kdybyste mu s tím kralováním trochu pomohly, co vy na to? Náš školkový plot by potřeboval novou podzimní „fasádu“, aby mu to slušelo.  Proto budeme moc rády, když se mezi vámi najdou šikovní pomocníčkové a vyčarujeme spolu během příštího týdne na našem školkovém plotě samé podzimní radovánky. 😊 Ptáte se, jak na to? Ničeho se nebojte, je to jednoduché. Postačí, když se s maminkou, nebo s tatínkem vydáte o víkendu na podzimní výpravu a cestou nasbíráte pár spadaných listů, ze kterých budete kouzlit. 😊 Až budete mít listy, které potřebujete, postačí, když je nalepíte na papír a zapátráte ve svých šikovných hlavičkách, co vám ty listy připomínají a dle své fantazie je dokreslíte. Například vám listy mohou připomínat motýlí křídla a na vás bude jen dokreslit libovolnou technikou tělo motýlka, nebo bude list představovat vlasy samotného „skřítka Podzimníčka“ a dokreslíte mu jen hlavu a obličej, zkrátka je to na vás. Až budete mít hotovo, svůj výtvor nám donesete, my ho zalaminujeme, aby nám ho případný déšť neponičil. Poté se už bude váš obrázek z listí pyšnit, vystavovat a každé podzimní ráno vás přivítá na našem plotě. 😊  Tak hurá do toho! Už nyní se moc těšíme na všechny vaše výtvory z listí a podzimní čarování.