„Ahoj, ahoj, školko naše, my tu rádi pobyli, bude se nám brzy hodit, co jsme se tu učili. Vyrostli jsme, loučíme se, musíme dál do světa, čeká na nás celý život, celá naše planeta…“

Milí rodiče, milé děti,

na vědomost se dává, že se v úterý 15. června v 16:00 hodin bude konat ZAHRADNÍ SLAVNOST A ROZLOUČENÍ PŘEDŠKOLÁČKŮ. Srdečně zveme všechny naše „ Sovičky“  a jejich nejbližší, přijďte se společně s námi rozloučit s letošním školním rokem.

Na co se můžete těšit? Na vystoupení „Soviček“, pasování našich předškoláků, předávání pamětních albíček, dárečků atd.  Poté bude následovat posezení, opékání buřtíků – pro děti bude vše zajištěno, ale budeme rády, pokud přispějete drobným občerstvením na náš švédský stůl (moučníky, ovoce a jiné dobroty..)

Třída „Myšek“ také nezahálela a připravila si pro vás vystoupení, kde hlavní roli budou hrát nejrůznější ZVÍŘÁTKA. Budeme moc rádi, když přijdete ve středu 16. června v 16:00 hodin na zahradu, kde se vám naše „zvířecí smečka“ předvede. 😊  Nemusíte se bát, všechna zvířátka jsou ochočená, moc hodná a už se moc těší, až vám ukážou, co se všechno naučila.

Moc se na vás na všechny těšíme.