Čáry máry, ententyky,
poletíme do Afriky.
Přidržte si čepice –
Hop! a už jsme v Africe!

Lvi a lvice pod palmami
hrozitánsky špulí tlamy,
loví myši v oáze,
přibývají na váze…

„Čáry, máry, ententyky, zvířátko, ať jsme mezi nimi zakrátko.“ Představte si, že jsme dneska čarovali a kouzlo se nám povedlo. V tu ránu jsme se ocitli v ZOOPARKU, kam jsme se dnes vypravili za zvířátky.  A že jich tam tedy bylo. Jedno bylo hezčí než druhé. Viděli jsme kapybary, tygry, krále zvířat – lvy, velbloudy, levharty, lamy, zebru, kozy, pelikány, opice. Dokonce jsme viděli i malé opičí miminko, které na nás vykouklo. Museli jsme ale být potichu, abychom ho nevyplašili a nebálo se nás. 😊 Pár střípků z výletu jsme zachytili na fotografiích, tak neváhejte a určitě se mrkněte. 😊 My jsme si výlet moc užili, a nezapomeňte, zítra vyrážíme za dalšími zážitky. Přivítá nás na palubě pan kapitán a čeká nás plavba PARNÍKEM po Máchově jezeře. Tak výletům třikrát hurá a zítra se na vás těšíme.