Zdravíme všechny naše děti,

jestlipak uhádnete tuhle jednoduchou hádanku? „Vaří, pere, žehlí, šije, koupe děti, hrnky myje, odpovídá na otázky, dává pusy z čisté lásky, kdo je to?“  Máte pravdu, je to MAMINKA. Představte si děti, že všechny naše milované maminky mají již tuto neděli 9. května 2021 svátek. Měsíc květen je měsícem lásky, a tak nás napadlo, že by bylo bezva, kdyby se náš plot „VAJÍČKOVNÍK“ proměnil v plot plný lásky „LÁSKOVNÍK“, co vy na to? Ozdobíme společně všem maminkám náš „školkový plot“, uvidíte, že budou mít radost. Jak na to? Je to jednoduché, namalujte nebo vyrobte srdíčka a zavěste je na plot. 🙂  Jakou zvolíte techniku je čistě na vás, vy jste tu malíři a šikulové. 🙂 

Ti bystřejší z vás už jistě vědí, že si příští čtvrtek (13.května 2021) užijeme všichni společně den v rytmu žluté barvičky, čeká nás totiž SLUNÍČKOVÝ DEN, na který se už všichni moc těšíme. Doufáme, že se nám podaří přivolat teplejší „sluníčkovské“ počasí, však už je na čase. 🙂 Když doma, milé děti, najdete něco žlutého, neváhejte si to na sebe ve čtvrtek obléct, budeme rádi. Rozzáříme touhle krásnou barvičkou celou naší školku a bude nám hej. 🙂 Kdybyste náhodou měli doma dlouhou chvíli, mohou na našem plotě vykouknout i veselá sluníčka, která můžete společně se srdíčky vytvořit. 🙂

Předem vám moc děkujeme za spolupráci a přejeme všem maminkám k blížícímu se svátku vše nejlepší, méně starostí a více radostí! 🙂