Ahoj děti,

už máte všechny úkoly od nás hotové a máte volnou chvíli? Přijďte se podívat na náš školkový plot, kde na vás čeká plno zábavných a veselých jarních úkolů. Na své si přijdou jak malí, tak i velcí. Předškoláčci si mohou zkusit zahrát rýmovací pexeso, pohrát si s hláskami na začátku slov, poznat a pojmenovat jarní kytičky, naučit se k nim říkanky, aby vám zase nevypadly z hlavičky 🙂 a spousty dalšího. Ale i na vás menší tu čeká spousta radosti, také si můžete zahrát jarní pexeso a hledat stejné obrázky, které k sobě patří, můžete pomoci krtečkovi hledat rozdíly, poznat začarované pohádky v pohádkovém kvízu a spousty dalšího, nebudeme vám všechno prozrazovat. 🙂

A pokud máte ještě nějaký velikonoční či jarní pozdrav, budeme moc rádi, když nám ho zavěsíte na plot a stane se součástí naší velikonoční výstavy. 🙂 Ještě jednou vám moc děkujeme za zdařilou spolupráci, jste jedničky!

Už se moc těšíme, až se zase všichni v té naší školičce sejdeme. 🙂 Sledujte prosím pečlivě naše webové stránky, kde se dozvíte všechny aktuální informace.