Ahoj „školkáčci“,

doufáme, že se máte všichni dobře, i přes to, že si s námi hraje sluníčko na schovávanou a schovává se nám za mráčky a není tak pěkné počasí. Ale nesmutněte, máme pro vás tipů, jak s volným „domácím“ časem naložit. Velikonoce už nám klepou na dveře a maminky se na ně určitě v plné „polní“ chystají. Co takhle přidat ruku k dílu a doma rodičům pomoci a ještě se u toho zasmát a pobavit? 🙂 Co vy na to? Přikládám vám pár zábavných velikonočních úkolů, které vám napoví, s čím byste mohly doma pomoci. 🙂

Velikonoční úkoly

Že vás už nebaví hraní „okoukaných“ deskových her a rádi byste všichni zkusili něco nového? Žádný problém. Vytvořili jsme pro vás pro všechny „JARNÍ HRU“, kterou stačí jen vytisknout, potom si půjčit figurky a kostičku třeba z oblíbené hry „Člověče nezlob se“ a začít hrát. 🙂 Schválně kdo z vás dojde do cíle jako první a splní přitom všechny úkoly? 🙂

JARNÍ HRA

A pokud se počasí přeci jen trochu umoudří a půjdete na procházku, zastavte se u naší školky. 🙂 Nejen, že se tam plní naše VELIKONOČNÍ výstava všemi krásnými výtvory z vaší „domácí dílničky“, ale připravili jsme pro vás i pár veselých jarních úkolů, které na vás na plotě čekají. 🙂 Ti větší z vás, si mohou zkusit zahrát rýmovací pexeso, pohrát si s hláskami na začátku slov, poznat a pojmenovat jarní kytičky, naučit se k nim říkanky, aby vám zase nevypadly z hlavičky 🙂 a spousty dalšího. Ale i na vás menší tu čeká spousta radosti, také si můžete zahrát jarní pexeso a hledat stejné obrázky, které k sobě patří, můžete pomoci krtečkovi hledat rozdíly, poznat začarované pohádky v pohádkovém kvízu a spousty dalšího, nebudeme vám všechno prozrazovat. 🙂

Za všechny velikonoční pozdravy, které se staly součástí naší velikonoční výstavy a radosti vám všem moc děkujeme, máte od nás jedničky s hvězdičkou a velikou pochvalu. 🙂

Přejeme vám pohodové, radostné velikonoční svátky a doufáme, že se spolu zase brzy všichni u nás ve školce „Libušce“ uvidíme. 🙂