Zdravíme všechny „Sovičky“ a „Myšky“,

protože se blíží velikonoční svátky, malovaná vajíčka a spousta dobrot do bříška, napadlo nás, že bychom mohli my všichni společně ty Velikonoce zavolat a přivítat. 🙂 Naše školka je bez výtvorů dětiček smutná a prázdná, pojďme ji spolu obléci jarní a veselý velikonoční kabátek. Ptáte se, jak na to? 

Milé děti, zkuste doma vyrobit takové vajíčko, které by odolalo i případnému nepříznivému počasí a přijďte ho pověsit na školkový plot u hlavního vchodu (u branky). Vajíčko můžete vyfouknout, ozdobit libovolnou technikou a nezapomeňte ho na něco zavěsit, např. na stuhu. Nebo můžete vyrobit úplně jiné originální vajíčko, zkrátka je to na vás a na vaší fantazii. 🙂 Donést a zavěsit ho můžete třeba hned, nebo nejpozději do pondělí 5.4. 2021. 

Uděláme si takovou menší velikonoční výstavku, díky které určitě vykouzlíme nejeden úsměv na tváři kolemjdoucích. 🙂 A co je nejdůležitější – naše školka se díky vám zase rozzáří a bude veselá. Pojďte do toho s námi. 🙂 

Těšíme se na všechna vaše vajíčka a moc vás všechny zdravíme. 🙂