Milé děti,

máme pro vás překvapení. Přijede za vámi domů divadlo Matýsek a přijede s ním i pohádka, jupí! 🙂. Protože momentálně nemůže přijet divadlo k nám do školky, budete si moci pustit pohádku hezky z pohodlí vašich domovů, to je přeci také super. A na jakou pohádku se můžete těšit? No, přeci na BŘICHBULÍNA!

Pohádkový příběh je o chlapci Toníkovi, který moc neví, co roupama dělat a nudí se. Tatínek s maminkou mají moc práce a nemají na něj čas. Tatínek ho zahrnuje hračkami, maminka mu zase nosí z práce samé dobroty, dortíky a jiné sladkosti, protože pracuje v cukrárně. A jak tohle může dopadnout? Není divu, že z těch všech sladkostí začne Toníka bolet bříško. Toník, ale nic nenechá náhodě a má takové neobyčejné přání a také se objeví někdo, kdo mu rád pomůže přání splnit… A více už vám neprozradíme, pokud jsme vás alespoň trošku nalákali, pusťte si pohádku, která bude od soboty dostupná ZDE.

Všichni jste srdečně zváni a budeme rádi, když se na pohádku podíváte. 🙂 

Přejeme vám pohodový víkend a těšíme se na vás zase brzy ve školce 🙂