Zdravím ze školky všechny děti a rodiče!

Děkujeme za bezva spolupráci, protože až na výjimky si všichni rodiče přišli v úterý, tak jak bylo na webu, pro sešity s úkoly. Moc nás potěšilo, že většina dětí pilně pracuje a úkoly je baví. Také do sešitu dostaly hvězdičkový pozdrav. Hvězdičku posíláme i všem rodičům.

Není podmínkou, aby děti vypracovaly všechno, co dostanou, rozvrhněte si na každý den něco z toho, co je na našem webu, prostě tak, aby předškolní vzdělávání bylo pro děti, ale i pro vás zábavou a užili jste si chvíle s vašimi dětmi co nejlépe.

Vážení rodiče, pro další úkoly se dostavte opět v úterý 16. 3. 2021 dopoledne mezi 10 – 12 hod. nebo odpoledne od 14 – 16 hodin. Pokud nebudete moci přijít, zavolejte, domluvíme se na jiném termínu.

Děkujeme a těšíme se na vás.