Milí rodiče, milé naše děti,

vzhledem k uzavření MŠ jsme připravily výukový materiál pro vaše děti. Věříme, že si z vybraných činností vyberete a společná práce s vašimi dětmi pro vás bude příjemně stráveným časem. Tyto materiály jsou primárně určené pro děti předškolního věku, pro které je DISTANČNÍ VÝUKA POVINNÁ! Samozřejmě budeme moc rády, když si z nich něco vyberete i pro mladší děti.

Pro práci s výukovým materiálem je potřeba vytisknutí některých jeho částí, proto nám, prosím, dejte vědět, zda máte možnost si materiál vytisknout a jste s materiálem seznámeni, abyste mohli s dětmi pracovat. Případně máte možnost po individuální domluvě si výukový materiál vyzvednout v mateřské škole. Prosíme všechny rodiče, aby nám dali vědět sms na tel. číslo 602 541 601, zda jsou s materiálem v rámci distanční výuky seznámeni a mohou si vybrané činnosti vytisknout.

V rámci vaší zpětné vazby, vzájemné spolupráce a POVINNOSTI distančního vzdělávání se dostavte k vyzvednutí sešitů vašich dětí (pouze předškolní „Sovičky“), kde naleznete další materiály v návaznosti na již zmíněný výukový materiál. Sešity si vyzvedněte v úterý dne 9. března 2021 od 10 – 12 hodin nebo pak od 14 – 16 hodin.

Na veškeré zhotovené úkoly se těšíme po otevření mateřské školy.

Těšíme se na naši vzájemnou spolupráci.

Distanční výuka pro předškoláky