Přiznáme se, že jsme se maličko bály, jestli nám sněhová nadílka vydrží i do dlouho očekávané zimní olympiády, ale štěstí se na nás usmálo a my jsme mohli zahájit ve čtvrtek 21. ledna letošní  „ZIMNÍ OLYMPIÁDU“.

Naše  „Myšky“ i  „Sovičky“ se zúčastnily několika sněhových disciplín, čekalo na ně válení sudů ve sněhu, kamarádské spřežení po vyznačené trase (vezení kamaráda na bobech), hod oštěpem na cíl,  štafetový běh s „tažnými vozidly“  mezi stromy. A to nejdůležitější, podmínkou pro účast na naší olympiádě byla i výroba jakéhokoliv netradičního i tradičního sněhového vozidla – proto se také všechna sněhová vozidla se svými jezdci zúčastnila přehlídky a za bouřlivých potlesků a ovací projela sněhovou dráhou.

A protože byli všichni naši účastníci úspěšní a ve všech disciplínách podali své výkony na jedničku s hvězdičkou, čekala na ně zasloužená  „olympijská medajle“ a sladká odměna. Věříme, že i příští rok bude „děda Mráz“  štědrý a nadělí nám zase spoustu radosti, abychom mohli uskutečnit i další ročník zimní olympiády.

Na tomto místě bych také chtěla poděkovat všem rodičům, že popustili uzdu své fantazie a společně s dětmi vymysleli a hlavně zrealizovali vskutku zdařilá sněhová vozidla. Moc si toho vážíme a děkujeme, že díky vám máme úsměv na rtech nejen my, ale především vaše děti.

Pro potěšení a zasmání přikládám jedno autentické video z vyhlášení a udělování  „olympijských medajlí“.