Milé naše děti a milí rodiče,

neodmyslitelnou součástí předvánoční času je každoroční vánoční besídka. Protože je ale letos všechno jinak, než jsme zvyklí, bude i naše tradiční vánoční besídka jiná.

Společně s dětmi se ve středu 16. prosince 2020 naladíme “ na vánoční vlnu“ a užijeme si kouzelnou předvánoční atmosféru v rytmu vánočních koled, tanečků, zimních básniček a tvoření. A protože všichni rádi mlsáme, můžete dát dětem pár kousků cukroví k ochutnání.

V tento slavnostní den se také budeme těšit na ježíška, který nám nadělí dárečky – hračky, knížky, didaktické pomůcky a spoustu dalšího, tedy pokud jsme byli hodní.

Všechny nás mrzí, že nebudete moci strávit vánoční chvíle společně s námi, slibujeme, že alespoň na „dálku“ formou fotografií a sdělením zážitků z úst vašich dětí ve vás probudíme radost a všichni spolu se budeme těšit na příjemně strávené adventní dny.

Děkujeme a těšíme se na všechny naše „Myšky“ a „Sovičky“.