Milé děti,

příští týden v úterý dne 27.10. 2020 se společně vydáme se skřítkem Podzimníčkem na dobrodružnou podzimní výpravu. Že nevíte kdo to je?  No přece kamarád skřítka Mecháčka, Listnáčka, Kaštánka a také víly Houběnky, která nyní dělá společnost  „SOVIČKÁM“.

Dnes ráno jim zanechala ve třídě dopis , ve kterém děti nabádá ke sledování jejích podzimních stop. A tak se dnes „Sovičky“ vydaly po cestě za krásou podzimní přírody, plnily řadu úkolů a hrály spoustu doprovodných her.

A co nás bude čekat příští týden se skřítkem Podzimníčkem? Skřítek si pro nás přípraví cestu plnou úkolů, které budou napsané v obálkách na spadaných listech.  Čeká nás plno podzimních radovánek, dozvíme se spoustu nových informací o podzimu a proměnách přírody.  Pokud nám vše hravě půjde, na konci cesty na nás bude čekat odměna, kterou nám Podzimníček ve svém království zanechá.

Už nyní se těšíme, až společně cestu se skřítkem podnikneme.