„Šlapu si to do školky, pro kluky i pro holky, tam se na mě všichni těší, mám tam i své bačkorky“.

Věříme, že co nevidět zase všichni hezky pošlapeme do té naší školky „Libušky“. Milé Sovičky a Myšky, pevně doufáme, že se máte dobře a doma moc nelumpačíte. Nám už se po vás moc stýská a už se nemůžeme dočkat, až si spolu opět užijeme spoustu zábavy a naše školka se opět rozzáří radostí.

Bez vás je školce i nám smutno a tak nás napadlo, že pokud byste chtěly, mohly byste samy nebo s rodiči vytvořit různé SRDÍČKOVÉ VÝTVORY. Například srdíčka závěsná, srdíčka různě malovaná, polepená, omotávaná bavlnkami, zkrátka fantazii se meze nekladou a každý nápad oceňujeme.

A až se spolu opět uvidíme, tak si těmi vašimi srdíčky vyzdobíme naší školku, která se oblékne do kabátku lásky, které není nikdy dost, a především v tomhle nelehkém období ji obzvlášť potřebujeme a oceníme.

Myslíme na vás, opatrujte se a všem přejeme pevné zdraví.

Paní učitelky a paní ředitelka MŠ.