Milí rodiče,

zveme Vás na ŠKOLKOVÝ MASOPUSTNÍ PRŮVOD, kterým zakončíme náš masopustní týden. Zahájili jsme ho karnevalem, na kterém jsme přivítali také „balónkovou Evičku“, která náš karneval zpestřila veselými balónkovými zvířátky a postavičkami. Zkrátka, každý si odnášel domů něco na památku. V úterý jsme v duchu masopustních tradic pekli s pomocí paní kuchařek „jidáše“ z kynutého těsta. Paní kuchařka Radka připravila dětem bochánky a děti si s nadšením samy vyválely a smotaly „jidáše“, které si po upečení odnášely domů. Ve středu a v průběhu celého týdne jsme se s dětmi věnovali výrobě masopustních masek a čepic, které využijeme při masopustním průvodu. Pokud máte zájem, přijďte nás podpořit a projít se s námi po okolí MŠ. Masky vítány. Těšíme se na vás společně s dětmi.